مرکز خرید ویژه مشتریان
کلیه ی طبقات این مرکز خرید شامل محصولات و برند های متنوع می باشد که در طبقات مختلف متناسب با دسترسی و سلیقه ی شما مشتریان جای گرفته است که همگی می کوشند تا خرید شما را آسان تر کنند.

هر طبقه شامل محصولات و خدمات خاص خود می باشد که با بهترین برند ها و فروشگاه های معتبر در بر گرفته شده است و در این میان از تخفیفها و مزایای این فروشگاه ها نیز بهره مند خواهید شد.

هایپرمی

هایپرمارکت

هپی لند, کلبه لورال, نقره و بدلیجات, شال و روسری, تی شاپ, عطر و ادکلن

طبقه همکف

پوشاک

گراد, سله بن, شیفر, کلاس شب, سالیان, برندس

طبقه 1+

جواهرات

پارمیس, پیام کودک, زیروتن, چرم مشهد, چرم دارکوب, آجیل, گالری دیباج, حجاب برتر,ساعت پارسه, لی کوپر, سالیان, لموئل

طبقه 2+

لوازم خانگی و دکور

آقای فرش, کاویز دیکلن, مبلمان ماژور, اطلس پود

درباره مرکز خرید

هر طبقه شامل محصولات و خدمات خاص خود می باشد که با بهترین برند ها و فروشگاه های معتبر در بر گرفته شده است و در این میان از تخفیفها و مزایای این فروشگاه ها نیز بهره مند خواهید شد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد.

مدیریت قرارداد و فروش:
051-37057745
دفتر بهره برداری:
051-37057917-18
ساعات فعالیت اداری:
10 الی 20
ساعت فعالیت برج:
10 الی 22